УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Гідроізоляція підлоги

безкоштовна консультація

Короткий опис Гідроізоляція підлоги:

Гідроізоляція підлоги санвузлів, душових, підвалів, підлог по грунту, плит перекриттів над підвальними приміщеннями.

Вартість робіт Гідроізоляція підлоги:

Даний вид робіт включає наступний перелік робіт і матеріалів:

Гідроізоляція підлоги від 65 грн / м2


Опис Гідроізоляція підлоги:

Підлога є частиною будівлі або споруди, вимоги до якої залежать від призначення будівлі (споруди) в цілому і кожного приміщення окремо.

Наприклад, підлоги в санітарних вузлах, душових, басейнах, магазинах повинні відповідати вимогам підвищеної водостійкості. Такі вимоги пред'являються також при влаштуванні підлог по грунту.

Для вирішення цього завдання в конструктиві статі передбачається влаштування гідроізоляційного шару. Гідроізоляційний шар ділиться на три основних види за способом нанесення:

  • обклеювальний - багатошарові еластичні водонепроникні мембрани, товщина яких може досягати 5 мм. Вони складаються з самоклеючих і рулонних бітумно-полімерцементних плівок.

  • обмазувальної - багатошарові покриття, що не пропускають воду і еластичні пластини, товщина яких може бути до 3 мм. Вони складаються з бітумно-полімерних або просто бітумних емульсій та мастик, а також полімерцементних і полімерних розчинів.

  • штукатурний - гідроізоляційні багатошарові покриття, товщина яких може досягати 20 мм, а в деяких випадках і всі 50 мм.

     При такому різноманітті видів матеріалів, тільки фахівець може застосувати правильний підхід до вибору конструктивного і технологічного рішення влаштування гідроізоляції підлоги.

     Наш багаторічний досвід і застосування високоякісних матеріалів дозволяють отримати гарантований результат.