УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Гідроізоляція фундаменту

безкоштовна консультація

Короткий опис Гідроізоляція фундаменту:

Гідроізоляція фундаменту будь-якої складності. Проникаюча гідроізоляція стін, підлоги, перекриття. Вигідні ціни. Консультація. Гарантія.

Вартість робіт Гідроізоляція фундаменту:

Даний вид робіт включає наступний перелік робіт і матеріалів:

Гідроізоляція фундаменту від 60 грн / м2


Опис Гідроізоляція фундаменту:

Гідроізоляція фундаментів завжди повинна проводитися з урахуванням таких факторів:

 • гідрологічні та інженерно-геологічні умови території району (відсутність або наявність ґрунтових вод);
 • глибина, на яку закладено фундамент;
 • щільність міських каналізаційних та водопровідних комунікацій;
 • тривалість сніготанення навесні і інтенсивність атмосферних опадів протягом всього року;
 • будівництво масштабних і протяжних об'єктів, таких як метро.

 Вертикальна гідроізоляція

Безліч чинників впливає на фундамент і, якщо його не захищати, то він поступово руйнується. Вертикальна гідроізоляція стін служить для запобігання зовнішніх стін від надходження вологи з боків. Вона проходить від підошви фундаменту і до зони розбризкування дощової води. Даний вид ізоляції розрахований на вплив водного навантаження, виходячи з заздалегідь прийнятої розрахункової схеми. Від висоти стін фундаменту залежить конструкція гідроізоляції. У місцях стиках вертикальної гідроізоляції та місцях виведення горизонтальної ізоляції слід забезпечити захист від проникнення вологи і надійне з'єднання. Перед засипанням котловану також необхідно передбачити конструктивні і технологічні заходи, які спрямовані на запобігання механічних пошкоджень всій гідроізоляції. До даних заходів відносять товщину шару, що засипається і вибір грунту, а також влаштування спеціальних захисних екранів з пінополістирольних плит, азбестоцементних листів, рулонних матеріалів і так далі.

Горизонтальна гідроізоляція

  Гідроізоляція фундаменту Гідроізоляція фундаменту Додаткова гідроізоляція в зовнішніх стінах необхідна, коли перекриття підвалу знаходиться дуже низько над рівнем землі. У зовнішніх стінах додаткова гідроізоляція необхідна у тому випадку, коли перекриття підвалів розташоване вкрай низько над землею. Гідроізоляція горизонтальна для стін захищає їх від капілярного всмоктування вологи.

Гідроізоляція фундаменту Гідроізоляція фундаменту Найчастіше виконують пару горизонтальних гідроізоляцій: одна під перекриттями підвалів, інша зверху фундаментальних плит в точці опори стін. Якщо перекриття підвалу розташоване низько, то в зовнішніх стінах встановлюють ще одну - зовнішню гідроізоляцію. В ідеалі, вона повинна розташовуватися не нижче ніж на 30 сантиметрів над рівнем землі. Однак якщо майданчик навколо будівлі має тверде покриття, а область розбризкування дощової води вище стандартної, то не нижче ніж на 50 сантиметрів.

Гідроізоляція ділиться на три основних види за способом нанесення:

 • обклеювальна - багатошарові еластичні водонепроникні мембрани, товщина яких може досягати 5 мм. Вони складаються з самоклеючих і рулонних бітумно-полімерцементних плівок.
 • обмазочна - багатошарові покриття, що не пропускають воду і еластичні пластини, товщина яких може бути до 3 мм. Вони складаються з бітумно-полімерних або просто бітумних емульсій та мастик, а також полімерцементних і полімерних розчинів.
 • штукатурна - гідроізоляційні багатошарові покриття, товщина яких може досягати 20 мм, а в деяких випадках і всі 50 мм.

Існує кілька причин пошкодження гідроізоляції:

 • використання нестійких біологічних матеріалів; корозія, старіння; помилки, що виникають в той час як проектувалася гідроізоляція підвалів, стін або фундаментів;
 • підсипка грунту поблизу будівлі вище гідроізоляційного рівня;
 • підняття рівня грунтових вод.

Для того, щоб не виникало подібних ситуацій необхідно щоб гідроізоляція підвалу, стін або фундаменту виконувалася командою справжніх професіоналів, готових взяти повний спектр робіт на себе.

Пропонуємо на нашому сайті статті про гідроізоляцію фундаменту: