УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Герметизація стиків скатних покрівель

безкоштовна консультація

Короткий опис Герметизація стиків скатних покрівель:

Герметизація стиків скатних покрівель з покриттям з оцинкованого заліза, металочерепиці, керамічної і цементної черепиці, профнастилу, шиферу.

Вартість робіт Герметизація стиків скатних покрівель:

Даний вид робіт включає наступний перелік робіт і матеріалів:

Герметизація стиків скатних покрівель від 48 грн / м/п


Опис Герметизація стиків скатних покрівель:

Наша компанія виконує роботи по ремонту плоских і скатних покрівель.

Найчастіше при ремонті ми стикаємося з покрівлями, які виконані з металевих плоских і профільованих листів. При влаштуванні покрівлі з плоских листів з'єднання карт виконують за допомогою фальців, які можуть бути лежачими і стоячими, одинарними і подвійними. Даний вид покрівлі часто має протікання в місцях фальцевих з'єднань листів, примикань до вентиляційних каналів, фановим трубах, димоходів, парапетних стін, антен. У місцях монтажу огорожі покрівлі відбувається скупчення великої кількості снігу, який при перепадах температури тане і потрапляє в неякісно виконані стики, зволожуючи при цьому конструкцію покрівлі та розташовані нижче приміщення.

При влаштуванні покрівлі з профнастилу дуже важливе дотримання технологічного регламенту. Залежно від ухилу покрівель поперечний нахлест листів виконують до 30 см., а поздовжній на 1-2 хвилі з додатковою герметизацією мастикою. Протікання покрівлі з профнастилу відбувається внаслідок порушення технології влаштування покрівлі, а також застосування неякісних матеріалів.

Для усунення перерахованих вище дефектів покрівель наша компанія використовує самоклеючу гідроізоляційну стрічку зі спеціального бітуму покриту зміцненим алюмінієвим листом.

Фото 1 Фото 1 Фото 2 Фото 2 Фото 3 Фото 3 Фото 4 Фото 4

Переваги такого роду матеріалу:

  • стійкість до проколів, розривів і пошкоджень;
  • висока адгезія; легкий і швидкий монтаж;
  • стійкість до УФ-випромінювання;
  • колірна гамма: алюмінієвий, теракотовий, темно-червоний, зелений, чорний.

У комплексі з гідроізоляційною стрічкою для герметизації стиків покрівель застосовується особливо міцний полімерний герметик і інші матеріали.

Звернувшись в нашу компанію, ми підберемо для вас оптимальний варіант ремонту покрівельного покриття, а також виконаємо роботи з гарантією в найкоротші терміни.